V oboru se pohybuji od roku 2010, vím jak pomoct i vaší stavbě a vám

Máme dostatečné osobní zkušenosti, abychom pomohli vyřešit i vaše problémy na stavbě

Již při prvním kontaktu jednáme profesně, věcně. Na vaší stavbě projdeme nedostatky a navrhneme řešení, dohodneme si co si zvládnete zajistit sami a s čím potřebujete pomoci. Stříkané sádrové omítky, podlahové topení, anhydritové podlahy, pokládky podlah - dřevo, vinyl.

Dokážeme vám nabídnout dodávky na klíč, šité vám na míru. Šetříme váš čas, náklady a garantujeme prodlouženou záruku.  

Náš přístup k vám,
jako klientům

Již od roku 2008, kdy jsme rekonstruovali vlastní rodinný dům, jsem kladli důraz na poctivou a kvalitní práci. Která se nám nedostávala z řad řemeslníků. A rozhodli jsme se to změnit. ...

Děláme svou práci pro vás kvalitně, tak jako sami pro sebe. Věříme, že je lepší udělat věc jednou a pořádně, než se vracet a opravovat. 

Návštěva vaší stavby

Z vlastní zkušenosti víme a věříme, že jen málo staveb a činností můžete nacenit aniž by je člověk viděl na místě.

Pokud máme dělat svou práci pro vás kvalitně, tak jako sami pro sebe. Je zapotřebí se společně sejít na vaší stavbě před naceněním stavby, vidět a slyšet co skutečně potřebujete vyřešit. 

Můžeme vám pomoci také s dodávkami systémů podlahových topení, topení či tepelených čerpadel až do zprovoznění, pokldákou izolací, anhydritových či betonových podlah, fasády, sádrokartónové podhledy až po pokládku vinylových podlah či dlažby.

sádrové omítky a podlahy Šestajovice

Když vám naceníme stavbu

Kalkulaci kterou obdržíte sms zprávou či emailem, bez hlavičkového papíru, je nejrychlejší způsob jak vám sdělit základní cenu díla.

K té se pak připočítají podle skutečnosti další doplňkové služby-práce, které jsou pro kvalitu díla zapotřebí, včetně dodávek materiálů, které jste případně neměli naceněny.

Cena omítek je v případě sádrových omítek stanovena v jednotkové ceně př. 315 Kč/m², v síle vrstvy 15 mm.

Spotřeba materiálu v síle vrstvy 15 mm vychází z příslušných technických listů jednotlivých výrobců materiálů, které u vás použijeme:

Baumit Ratio Glatt L/VL= 12 kg/m²        Knauf MP-75L=12,75 kg/m²

Do spotřeby materiálu se započítává i materiál, který spadne na podlahu a nelze jej již pro zajištění kvality díla dále použít.

Lze tedy předpokládat, že při nacenění díla, kde vám uvedeme jen jednotkovou cenu díla od nás obdržíte v ceně dodávky:
dodávku potřebného množství materiálu - penetrace (příslušnou penetraci na beton a jinou na cihly), odpovídající perlinku na nezbytných místech, materiál sádrových omítek (předpoklad spotřeby materiálu= plocha omítek stěn a stropů  x spotřeba materiálu v síle vrstvy 15 mm), APU lišty 6 či 9 mm kolem oken/dveří, dle předchozího designového požadavku a upřesnění, ALU pozinkované rohy, zakrytí oken a dveří PE fólií, lep. páskou, konečný hrubý úklid interiéru, uskladnění odpadu na vaší stavbě, na místě které určíte (odvoz a likvidace odpadu je za příplatek).

Na stavbách, kde si přejete odečítat stavební otvory účtujeme příplatky:

  • špalety : 185 Kč/bm (mezi oknem/dveřmi, které končí ALU rohem)
  • parapety: 135 Kč/bm

Po dokončení realizace vystavujeme vyúčtování podle skutečnosti, dodávek materiálů a provedených prací:

  • nadspotřeba materiálu - vícepráce: od skutečné spotřeby materiálu na vaší stavbě odečteme předpoklad spotřeby mater. omítek, vydělíme spotřebou mater. v síle 15 mm a vynásobíme cenou za 1 m² omítek v síle 15 mm
  • doprava materiálu silo/pytlovaný mater. - přímý závoz Baumit/Knauf (sklad výrobce-vaše stavba-sklad výrobce): 1.590 Kč bez DPH
  • doprava materiálu pytlovaný mater. - externí přepravce (přepravce - sklad výrobce-vaše stavba-přepravce): 35,00 Kč/km bez DPH

* Vždy uvádíme ceny bez příslušné sazby DPH, která v případě většiny rodinných domů spadají do sazby 15%.